Gert Van Der Proost

645 views
Country Estonia
Genre House, Tech House, Deep House
Facebook
Instagram
Soundcloud

GERT VAN DER PROOST aka. CARUZO (päris nimega Gert Proost) alustas oma muusikalist tegevust üsna noores eas, nimelt 1997 aastal tekkis tal suur huvi koolis asuva raadiosõlme ja selle tegevuse vastu. Juba noore koolipoisina hakkas ta korraldama koolidiskosid ja jäi 15-aastaselt silma kohalikele DJ-dele, kes kutsusid teda endaga kaasa lähedal asuvasse ööklubisse plaate mängima. Huvi muusika vastu kasvas temas iga aastaga ja ta otsustas 20-aastaselt lahkuda Eestist ja minna tööle DJ ja valgustehnikuna Kreeta saarel asuvasse hotell/ööklubisse Chrissie Amoudia.

Juba järgmisel hooajal avanes tal võimalus mängida resident dj'na seal samas Hersonissose linna lähedal asuvas mainekas ööklubis New York Beach Club, samal suvel soojendas ta ka mitmeid tuntud artiste Star Beach'il ning järgnevalt võis teda mängimas näha Ateena ööklubis Villa Mercedes ja Marbella kurikuulsates peomekades nagu Nikki Beach, Disco Dreamers, Ocean Beach Club, Buddha, Premiere Club. Ta on esinenud ka Burn Residency programmiga Ibiza legendaarses Hard Rock hotellis.

Gert van der Proost on plaate keerutanud Amsterdami iga-aastasel festivalil „King’s Day“ ning töötanud sealsetes ööklubides Paradiso ja Power Zone. 2014. aastal alustas Gert oma podcastide seeriat Sound Pavilion, kus ta kajastas erinevaid elektroonilise tantsumuusika stiile, nagu house, tech house, deep house, aga ka edm ja trance'i.

Esimene “Earthquake Records labels show” läks eetrisse 2015 aastal Saksamaal Stuttgartis asuvast raadiojaamast HGM.WORLD, seal oli tal au esitleda erinevate plaadifirmade seni ilmumata muusikat - enamasti underground house ja techno.

Samal aastal tuli ka müügile tema kaks kaua oodatud singlit. Esimene lugu oli bigroom house žanrist “Destroy” ja teine future house žanrist “Get Down”. Mõlemad nägid ilmavalgust tema enda plaadifima alt Caruzo Records.


Agency:
House Candy
Booking:
info@housecandy.

eu